forumu bırakıyorum.
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 352 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 352 header
[PHP]   google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 141 call_user_func_array
/inc/functions_post.php 601 pluginSystem->run_hooks_by_ref
/showthread.php 823 build_postbit

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
forumu bırakıyorum.
Konudaki Cevap Sayısı
2
Konuyu Açan Kişi
Cinematique
Görüntülenme Sayısı
1337

Konu Kapalı 

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
forumu bırakıyorum.
Cinematique
İçinizdeki İrlandalı
*

Profil Bilgileri
Adı: Uğur

Katılma Tarihi: Nov 2010

Rep Puanı: 428

Warrock Bilgileri
Nick: -

K/D: 0.00

LwL: 0

Clan: MvP

8. Slot Silahım :
camo_aw
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Assault
FAMAS
CQC
forumu bırakıyorum.
WarrockTR için çok şey yaptım aslında. WarrockTR'ın kötülendiği yerlerde kavgalara girdim, WarrockTR en eski War Rock platformudur dedim, sizin gibi yeni yetmelerin WarrockTR'a bok atmalarına asla ve asla izin vermem dedim. Her yerde WarrockTR'ı korudum. Münasebetim olan herkesi WarrockTR'a davet ettim ve verdikleri cevap 'uğur abi ölü orası ya.'

Benim amacım bu forumu diriltmekti, diriltme şeklimde üyelerin yüzünde bi' gram tebessüm ettirmek şeklindeydi. Kıymetimi bildiniz, bilmediniz. Umrumda değil.

Ben bu forumda kaldıkça, tartışmalar çıkacak, üyeler benim ayrıcalıklı olduğumu düşünecek ve daha hararetlenecek tartışmalar.

Benim bu kadar argo kullanıp, banlanmamam çok normal. Hep doğruları söyledim, hiç kimsenin adamı olmadım. Haklıyı savundum, haksızın anasını net bi' şekilde belledim. Her zamanda haksızın karşısındayım.

Alkolü çok fazla kullandığım clan arkadaşlarım tarafından teyit edildi ve Teamspeak'te sarhoş kafayla yine 'haksızlara' sövdüğüm için, benden soğudu bi' kaç kişi.

Son olarak, yine bir 'haksız' mahlukata sövdüğüm için, bir ay banlandım. Bir ay bir şey değil ki, bekleriz WarrockTR için dedim. Bekledim, bi' ay geçti. Bir baktım ki, her şey değişmiş. Kardeşim dediğim Metin Kandemir'in bana karşı değişen hal ve hareketleri, bana takındığı tavırlardan tutun, Can'ım diye hitap ettiğim trshigekazu'nun beni umursamamasına kadar.

Velhasıl-ı kelam, haksızlığa uğrarım sesimi çıkarmam bi' yere kadar. O yer, o an, şu an ki yer, şu an ki zaman arkadaşlar.

Hepinizi çok seviyorum, bu nacizane forumun ortamını hiçbir şeye değişmeyin ve takılın. Burada arkadaşlığınızı ilerletin. Mantıklı yorumlar atın, mantıklı konuşun, sevilin. Haksızı iğneleyin, hiç çekinmeden sövün. Banlanırsanız da benim gibi umursamayın. Sadece kurunun yanında yaşta yanar derecesine kendini düşürmeyecek kadar karakterinizi ortaya koyun.

Haksızlara karşı durduğum için ve haksızlığa uğradığım için; alnım aktır, sırtım pektir.

Biraz MvP ile ilgilenmem gerekiyor.

Hepinize iyi geceler, hepinize hayırlı ramazanlar.
08-13-2012 12:40 AM
Tüm Mesajlarını Bul
SinanYksl
Deli-Sapık Kişilik
Ceo

Profil Bilgileri
Adı: Sinan

Katılma Tarihi: Jan 2010

Rep Puanı: 10689

Warrock Bilgileri
Nick: mami207

K/D: 1,45

LwL: 31

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_m60
Favori Silah :
l85a1
Gold Premium
Sniper
M60
CQC
RE: forumu bırakıyorum.
Kanku gitme lan Sad La daha karpuz keseceydik Sad Anime haftası yapacaktık Sad Ben sana kendi elimle ban atacaktım Sad Ayrıca bu forumu sadece ben bırakabilirim olom öğrenemedin mi lan bunu SadSad

[Resim: 8DLnGA.gif]
Bitirim İkili...
08-13-2012 08:04 AM
Tüm Mesajlarını Bul
MetinKandemir
Admin
Admin

Profil Bilgileri
Adı: MetinKANDEMİR

Katılma Tarihi: Oct 2010

Rep Puanı: 782

Warrock Bilgileri
Nick: -

K/D: -

LwL: -

Clan: -

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
l85a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
Battle Group
RE: forumu bırakıyorum.
Uğur ben senin arkandan 1 kelime dahi laf etmedim ayrıca senin cezanın bitmesine 2 hafta kala ben tatilimi yapıyordum ve herkes gibi 2 hafta sabretsin açılıcak zaten banı demiştim sinan'a msn de toplu konuşmaya çağırmıştı sinan bende msn yüklü değil TS gelsin konuşalım demiştim.benim seninle muhabbetim forum dışındadır forumda ki tutumum tabi ki farklı olacaktır ama sen kimden duyup da bu kanıya vardın bilemiyorum...

[Resim: sRYzZ8O.png]
(Bu Mesaj 08-13-2012 05:41 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : MetinKandemir.)
08-13-2012 05:38 PM
Tüm Mesajlarını Bul
« Önceki | Sonraki »
Konu Kapalı 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  warrocktr'yi bırakıyorum Cinematique 12 3,858 01-09-2014 12:41 PM
Son Mesaj: Erdem Döşer
  Forumu bırakıyorum. Cinematique 11 2,838 06-13-2012 10:05 AM
Son Mesaj: Volkan
  Forumu bırakıyorum atarespect 18 4,061 06-13-2012 01:58 AM
Son Mesaj: Serkan Ersoy
  Oyunu bırakıyorum xXxPuniSHeRxXx 4 1,349 01-13-2012 12:28 PM
Son Mesaj: Volkan

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай