Daha ne diyelim
The following warnings occurred:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1551 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 57 session->init
/showthread.php 21 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 1551 - File: inc/functions.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
File Line Function
/inc/functions.php 1612 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 54 my_set_array_cookie
/showthread.php 456 mark_thread_read
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/warrocktr/public_html/forum/global.php:1) - Line: 352 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.4.45 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 352 header
[PHP]   google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 141 call_user_func_array
/inc/functions_post.php 601 pluginSystem->run_hooks_by_ref
/showthread.php 823 build_postbit

sol_reklam_link
sag_reklam_link

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Daha ne diyelim
Konudaki Cevap Sayısı
32
Konuyu Açan Kişi
by_system
Görüntülenme Sayısı
5995

Derecelendir
  • 2 Oylar - 1.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaş
Daha ne diyelim
neglector
Kök Tengri
Elite

Profil Bilgileri
Adı: Ülgen

Katılma Tarihi: Oct 2009

Rep Puanı: 375

Warrock Bilgileri
Nick: ?!

K/D: 99.9

LwL: 99

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Engineer
M60
CQC
RE: Daha ne diyelim
(01-28-2010 01:36 PM)TekTabanc44 Yazılan:  
(01-28-2010 01:34 PM)Volkan Yazılan:  
(01-28-2010 01:12 PM)TekTabanc44 Yazılan:  
(01-28-2010 01:11 PM)Serhan.B Yazılan:  
(01-28-2010 01:04 PM)TekTabanc44 Yazılan:  
(01-28-2010 12:56 PM)Volkan Yazılan:  
(01-28-2010 12:52 PM)TekTabanc44 Yazılan:  
(01-28-2010 12:50 PM)by_system Yazılan:  Defalarca uyardık FFA level düşürür FFA ban sebebni diye ama lafımızı takmayıp "BANA BİŞEY OLMAZ" zihniyetiyle gidip sonra gazaba uğradık diye konu açıyorsunuz. Adam gibi oynayana bu oyunda hiçbir şey olmuyor düzgün hakkıyla oynayın..

her ffa yapan lvl düşmüyor arkadaşım opk odalarında kasan yada ffada çok fazla exp kasan adminlerin gözüne batanlar banlanıyor ayrıca burası bi forum warrock forumu warrockla ilgili hertürlü konu açılabilir !

Sen by_system'in kim olduğunu biliyormusunda bilip bilmeden böyle konuşuyorsun?
bak kardeşim ben sabahtan akşama kadar ffa yapıyorum bana birşey olmuyor

TekTabanca kimsin bilmem ama bu oyunda emin ol her yaptığını gmler biliyo bi zamanlar bug oldu oyundan gir çık yapıyoduk %de alıyoduk ve gmler her yapanın levelini o bugun çıktığu tarihe düşürdü flag yasak oldu çok flag yapanlar oldu onlarında level düştü senin yaptığın her kill her oyunu biliyolar adamlar işin sistemini önceden hesaplamış sen 100 kill yapıp 100.000 exp kazanırsan gmler gereken işlemi yapar gmler zaten izin veriyo aşırya kaçmadığnız sürece ama siz işin düzeyini bilmiyorsunuz

sabahtan akşama kadar normal ffa yapıyorum nerdeyse böyle yapalı 10 15 gün oldu zaten lvl düşersemde foruma yazmam merak etmeyin Smile

Bekle ve Gör.

ben 2 ay öncede ffa yapıyordum simdide yapıyorum bekliyorum hiçbirşey göreceğimide zannetmiyorum haksız yere lwl düşürmezler

Bence bu kadar emin olma... Smile ! Haksız olup olmadığın konusunda şüphelerim var sn. Tektabanca. :exclamation:

It feels so freaking gorgeous to be back on WarRockTR's track again! I'm now all like: ''heck yeah, I missed you guys a lot and don't want this to end ever again!''. Honestly, I should like to say how utterly grateful I'm as I'm back again on the train! Love ya all! süperr
01-28-2010 05:25 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Volkan
Tümgeneral
*

Profil Bilgileri
Adı: Volkan

Katılma Tarihi: Nov 2009

Rep Puanı: 326

Warrock Bilgileri
Nick: l3edbaht

K/D: ∞

LwL: ∞

Clan:

8. Slot Silahım :
gold_mp7a1
Favori Silah :
mp7a1
Gold Premium
Medic
FAMAS
CQC
(01-28-2010 05:25 PM)neglector Yazılan:  
(01-28-2010 01:36 PM)TekTabanc44 Yazılan:  
(01-28-2010 01:34 PM)Volkan Yazılan:  
(01-28-2010 01:12 PM)TekTabanc44 Yazılan:  
(01-28-2010 01:11 PM)Serhan.B Yazılan:  
(01-28-2010 01:04 PM)TekTabanc44 Yazılan:  
(01-28-2010 12:56 PM)Volkan Yazılan:  
(01-28-2010 12:52 PM)TekTabanc44 Yazılan:  
(01-28-2010 12:50 PM)by_system Yazılan:  Defalarca uyardık FFA level düşürür FFA ban sebebni diye ama lafımızı takmayıp "BANA BİŞEY OLMAZ" zihniyetiyle gidip sonra gazaba uğradık diye konu açıyorsunuz. Adam gibi oynayana bu oyunda hiçbir şey olmuyor düzgün hakkıyla oynayın..

her ffa yapan lvl düşmüyor arkadaşım opk odalarında kasan yada ffada çok fazla exp kasan adminlerin gözüne batanlar banlanıyor ayrıca burası bi forum warrock forumu warrockla ilgili hertürlü konu açılabilir !

Sen by_system'in kim olduğunu biliyormusunda bilip bilmeden böyle konuşuyorsun?
bak kardeşim ben sabahtan akşama kadar ffa yapıyorum bana birşey olmuyor

TekTabanca kimsin bilmem ama bu oyunda emin ol her yaptığını gmler biliyo bi zamanlar bug oldu oyundan gir çık yapıyoduk %de alıyoduk ve gmler her yapanın levelini o bugun çıktığu tarihe düşürdü flag yasak oldu çok flag yapanlar oldu onlarında level düştü senin yaptığın her kill her oyunu biliyolar adamlar işin sistemini önceden hesaplamış sen 100 kill yapıp 100.000 exp kazanırsan gmler gereken işlemi yapar gmler zaten izin veriyo aşırya kaçmadığnız sürece ama siz işin düzeyini bilmiyorsunuz

sabahtan akşama kadar normal ffa yapıyorum nerdeyse böyle yapalı 10 15 gün oldu zaten lvl düşersemde foruma yazmam merak etmeyin Smile

Bekle ve Gör.

ben 2 ay öncede ffa yapıyordum simdide yapıyorum bekliyorum hiçbirşey göreceğimide zannetmiyorum haksız yere lwl düşürmezler

Bence bu kadar emin olma... Smile ! Haksız olup olmadığın konusunda şüphelerim var sn. Tektabanca. :exclamation:

Katılıyorum sana Tolga.

Ayrıca Holy klanıda FFA yapmayı seven bi'klandır.
01-28-2010 05:27 PM
rayligh
T.C.
Elite

Profil Bilgileri
Adı: Harun

Katılma Tarihi: Oct 2009

Rep Puanı: 661

Warrock Bilgileri
Nick: rayligh

K/D: 1.01

LwL: 63

Clan:

8. Slot Silahım :
silver_tmp
Favori Silah :
famas
Gold Premium
Sniper
FAMAS
Urban OPS
FFA oyun seçeneğini anlamsızlaştırmaya çalışan istismarcılar bulunmaktadır.

War Rock oyununu dürüst bir şekilde oynamaya çalışan güzide oyuncuların hak ve menfaatlerini gasp etmeye çalışan zihniyetler mevcuttur.Kendilerine haksız ve adaletsiz bir şekilde üstünlük sağlamaya çalışan bu zihniyet, hack kullanarak ve kullanmayı teşvik ederek "opk ve seri exp" odaları kurmakta ve oyun kurallarını ihlal ederek haksız bir şekilde level yükseltme çabası içerisine girmektedirler.

War Rock oyununu "hack kullanarak level yükseltme" şeklinde algılayan bu zihniyetler, oyun yapımcıları ve oyuna emek veren güzide oyuncuların hak ve menfaatlerini çok açık bir şekilde sabote etmektedirler.Bu zihniyet, War Rock oyununu yüreğiyle oynayan güzide oyuncuların hevesini kırmakta, oyuna yeni başlamış oyuncuların kısa bir süre içerisinde oyunu bilgisayardan silmelerine neden olmakta, premium ve g1 kredisi alan ve almayı düşünen oyuncuların azalmasına neden olmakta, FFA oyun seçeneğini kullanmayı düşünen oyuncuların "kararsız" bir duruma düşmesine neden olmaktadır.Bu zihniyet, tam anlamıyla War Rock oyununu sabote etmektedir.

Hayat göstermiştir ki, sanal platformlarda hak ve adalet kavramlarına saldıran zihniyetler, normal yaşam içerisinde insani değerlere önem vermeyen, kendi menfaatleri için herşeyi yapmayı göze alan, şiddet ve nefret ekseninde toplum huzurunu olumsuz etkileyen tüm menfi haraketlerin de öncüsü olmaktadırlar.

Hak ve adalet kavramlarına sanal platformlarda bile asi olan bir ruh yapısı, normal yaşamda kendi menfaati için her türlü seçeneği değerlendirmeyi düşünebilecektir!

Yüce Türk Milletinin mensubu olduğunu unutanlara ithaf olunur.

Saygılarımla.
01-28-2010 11:44 PM
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
Exclamation %20 Daha Fazla Exp Kazanma Kodu..! MuhSin 4 2,102 03-28-2011 05:24 PM
Son Mesaj: BatuhanMERCİ

İletişim | Warrock Türkiye / Ship Supply | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS Beslemesi
Ship Supply
Шип Сапплай